Rüyada şişenin içinde süt görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şişenin içinde süt görmek

Rüyada şişenin içinde süt görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişenin içinde süt görmek büyük bir şahsiyetten mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi ve faydalı bir iş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen üzgünseniz sevineceğinize tutsaksanız serbest bırakılacağınıza hastaysanız iyileşeceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise size hile yapılacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde geçiminizin iyi olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızın tamamının zekâtını vereceğinize bunun aksini görmek ise zekâtınızı hakkıyla vermeyeceğinize tabir olunur.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 363 ( üçyüzaltmışüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistamî k.s. şöyle demiş: “Bir gece kalktım, namaz kılıyordum. Yoruldum, oturdum ve ayağımı uzattım. Birden gaibten bir ses duydum, diyordu ki: Padişahlarla oturan kimse terbiyeli bir biçimde oturmalıdır!”Muhammed el-Cerirî k.s. de şöyle demiş: “Bir gece tenhada oturdum, ayağımı uzattım, uyku bastırdı. Birinin bana: ‘Kullar, efendileriyle böyle mi oturur? dediğini işittim.”Serî es-Sekatî k.s. de şöyle demiş: “Gazalarımdan birinden dönüyordum. Bir duvarın dibine gittim, sırt üstü yattım, ayağımı da duvarın üstüne uzattım ki dinleneyim. Birden bir ses duydum: Ey Serî, kullar Mevla’nın huzurunda böyle mi oturur?”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here