Rüyada şişenin içinde süt görmek

Rüyada şişenin içinde süt görmek

Rüyada şişenin içinde süt görmek bir tanıdığınızın hakkının zayi olacağına işarettir. Saniyen genelde sıkıntı olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin ne yapsa da bir türlü içinden çıkamadığı bazı durumlar olduğuna, bu nedenle sıkıntısının bitmediğine ve kafasının rahat olmadığına rivayet edilir.Bazende rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği, şansının ve kısmetinin açılacağı, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerine geleceği şeklinde tabir edilir.
# Rüyada şişenin içinde süt görmek oldukça zahmetli ve zor bir girişimde bulunacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların yakın bir zaman içinde son bulacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına ve ele geçirilen fırsatların çok iyi ve doğru bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde başka kişilerin pek yetişemeyeceği bir mevkiye çıkacağına rivayet eder.
# Rüyada şişenin içinde süt görmek ömrünüzün sonlarının yaklaştığına işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Kazvînînin tabirinde kişinin eğitime verdiği önemi, daha kültürlü biri olmak adına kendisini sürekli geliştirmeye çalıştığını, bilime adanmış bir hayatı temsil eden rüya, geleceğin de bu doğrultuda devam eden kimseler için güzel olacağını, her isteğe emek verilerek ulaşılacağını işaret eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here