Rüyada şişeye süt doldurmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada şişeye süt doldurmak

Rüyada şişeye süt doldurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişeye süt doldurmak kadın veya kadınlardan yana üzüleceğinize ve fakirleşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir nimet elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen yedi vech ile tâbir olunur: 1- Hazine , 2-Mal , 3- Kız evlat , 4-Maişet , 5-Hayat , 6-Din , 7-Şefkat Bazı rüya tabirlerinde ise üyük ve saygın kişilerin mesajının size ulaşmayacağına tâbir olunur.
# Ünlü filozof Muhammed Ufî yorumunda size saygınlık kazandıracak bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir yerden para bulacağınıza veya aynı parayı birinin size vereceğine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 882 ( sekizyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sen Allah’a karşı kulluğunu (ibadetlerini) ve tevbeni geçiktirsende unutma ki Azrail a.s. senin ecelini asla geciktirmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here