Rüyada şişeye süt doldurmak

Rüyada şişeye süt doldurmak

Rüyada şişeye süt doldurmak bekçilik veya korumacılık yapacağınıza işarettir. Saniyen zahmetini ve çilesini çekeceği şeklinde tabir edilir.Bazende durgunluğa ve bir süre boyunca işlerin durmasına, gelirde azalmaya ve alacakların tahsilinde güçlükler yaşamaya işaret eder.
# Rüyada şişeye süt doldurmak söz sahibi birinden yana makam elde edeceğinize, ama dini inancınızın zayıflayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bekar için evlenmeye, fakir için de zenginliğe delâlet eder.
# Rüyada şişeye süt doldurmak yapacağı bir is için verilecek zamana işarettir.
# Ünlü Filozof Affân Bin Müslimnin tabirinde istenmeyen olayların ve sorunların üstüste geleceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına ve rakiplerin yapacakları ayak oyunları ile her konuda galip geleceklerine alamet eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here