Rüyada şişkin karın görmek

Rüyada şişkin karın görmek

Rüyada şişkin karın görmek dini inancınızın yok olacağına işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve gelecek planlamasında karşısına çıkan ya da çıkabilecek sorunlarda doğru karar verme ya da ortaya çıkabilecek problemleri çözme gibi konularda kendini, bilgisini ve yeteneğini yetersiz gördüğüne tabir edilir.Bazende rüyayı gören kişinin, rüyasında gördüğü kişinin çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ortaya bazı projeler koyacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına delalet eder.
# Rüyada şişkin karın görmek geçim hususunda çalışmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin yardımcısı olan kişi ile tabir edilir.
# Rüyada şişkin karın görmek uzaktan gelecek iyi haberlere yorumlanır.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ciylînin tabirinde rüyayı gören kişinin hayatının hemen her alanında gelişme ve iyileşme gerçekleşeceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, ticaretinin açılacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, şansının artacağına, geleceğinin parlak olacağına ve kurulu bir düzene kavuşacağına rivayet edilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here