Rüyada şişkin karın görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada şişkin karın görmek

Rüyada şişkin karın görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişkin karın görmek  aile bireylerinizin dağılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bölgede kan döküleceğine işarettir.
# Saniyen  bir musibetle karşılaşacağınıza, bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir hanım tarafından gelecek izzet ve kuvvete veya güzel ve müstesna bir kadından nail olacağı mülke delâlet eder.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde ömrü kısa olan etli ve güzel bir kadına nail olmaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle arkadaşlık kuracağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 808 ( sekizyüzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Halkın Allah’a en yakın olanı, O’nun yarattıklarına karşı geniş yürekli davranıp tevazu gösterenlerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here