Rüyada şişko kadın görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şişko kadın görmek

Rüyada şişko kadın görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişko kadın görmek bahtınızın açık olduğuna ve gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastaysanız iyileşeceğinize, üzgünseniz sevineceğinize, hapisteyseniz hapisten çıkacağınıza veya bazı tabircilere göre herhangi bir şeyden dolayı korkacağınıza işarettir.
# Saniyen  alçak bir düşmana itimat edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hakkınızda çirkin bir söz söyleneceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya evlenmek ya da dostluk kurmak anlamına gelmektedir işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için toplumsal değişikliğe işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 495 ( dörtyüzdoksanbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4737 – Hz. Sevban radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Size çullanmak üzere, yabancı kavimlerin, tıpkı sofraya çağrışan yiyiciler gibi, birbirlerini çağıracakları zaman yakındır." Orada bulunanlardan biri: "O gün sayıca azlığımızdan mı?" diye sordu. "Hayır, buyurdular. Bilakis o gün siz çoksunuz. Lakin sizler bir selin getirip yığdığı çer-çöpler gibi hiçbir ağırlığı olmayan çer-çöpler durumunda olacaksınız. Allah, düşmanlarınızın kalbinden size karşı korku duygusunu çıkaracak ve sizin kalplerinize zaafı atacak!" "Zaaf da nedir ey Allah'ın Resûlü?" denildi. "Dünya sevgisi ve ölüm korkusu!" buyurdular."Ebu Davud, Melahim 5, (4297).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here