Rüyada şişman at görmek

Rüyada şişman at görmek

Rüyada şişman at görmek durumunuzun iyiye gideceğine işarettir. Saniyen gizli kalan bazı şeylerin ortaya çıkması, iş yaşamında da başarı demektir.Bazende rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan mucize gibi güzelliklere tabir edilir.
# Rüyada şişman at görmek yediğiniz et kadar bir hırsızdan mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şükrü eda etmeye, dinini sevmeye ve ona bağlı kalmaya, hak yoluna duyulan aşka, kitabın emrettiklerine uymaya, kötü düşüncelerden, alışkanlıklardan sakınmaya, zinaya, harama, yolsuzluğa ve hırsızlığa bulaşmamaya delalet eder.
# Rüyada şişman at görmek namazı terk edeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Hayreddîn Hızır Bâlînin tabirinde uzun bir süreden beri iş hayatında ve sosyal hayatında kendisine her zaman destek olmuş kişilerden uzak kalan rüya sahibinin, yakın bir zamanda kendisine hiç uygun olmayan, sürekli sorun yaşamasına, çok zor durumlara düşmesine ve kendisini kötü hissetmesine sebep olan kişiler ile ahbaplık kurduğuna, bu kişilerden gelebilecek her türlü kötülüğe karşı kendisini koruması gerektiğine ve ancak o zaman sorunlarından kurtulacağına delalet ederRüyayı gören kişinin kaynanasının çok sağlıklı bir kişi olduğuna, herhangi bir hastalık ile bir sorununun ya da sıkıntısının bulunmadığına, bu sebeple çok güzel ve huzurlu zamanlar geçirdiğine ve bu şekilde devam edip sağlığına dikkat ederse daha çok uzun yıllar boyunca herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına işaret eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here