Rüyada şişman erkek çocuğu görmek

Rüyada şişman erkek çocuğu görmek

Rüyada şişman erkek çocuğu görmek acı ve sıkıntı göreceğinize tâbir olunur.Saniyen refah ve sürura delâlet eder.Bazende rüya sahibinin kendini kötü ve karamsar düşüncelere boğduğuna bu nedenle hep uğursuz şeyleri çağırdığına ve işlerinin hep aksi yönde gideceğine alamet eder.
# Rüyada şişman erkek çocuğu görmek pişman olacağınız bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kiminle ve nerede, ne şekilde olduğuna göre, yani rüyanın genel durumuna uygun şekilde yorumlanması gerekir.
# Rüyada şişman erkek çocuğu görmek o evin işlerini yürüten kimseye delâlet eder.
# Ünlü Filozof İbn-İ Debbâg Endülüsî EbüL-Velîd Yûsuf Bin Abdülazîznin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve başarılı işler ortaya koyacağına, bu sayede çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine ve yeni işler yapabileceği yeni mecra arayışına gireceğine tabir edilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here