Rüyada şişman erkek çocuğu görmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada şişman erkek çocuğu görmek

Rüyada şişman erkek çocuğu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişman erkek çocuğu görmek işinizde çok başarılı olup birden yükseleceksiniz şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de yabancı bir kadınla gayrimeşru ilişki yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen hastaysanız iyileşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise girişimde bulunacağınız yeni işlerde başarılı olacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya üstesinden gelebileceğiniz bir tehlikeyle karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zenginleşeceğinize ve bahtınızın açılacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 512 ( beşyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

On liralık dünya menfaatinden zarar etmemek için doksan liralık ahiret menfaatinden vazgeçmeyi tercih etmek ahmaklığın ve gafletin zirve noktasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here