Rüyada şişman erkek görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada şişman erkek görmek

Rüyada şişman erkek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişman erkek görmek inancınızın sağlamlığına ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yapılan amelin riya ile yapıldığına ve bunların sevabını mahvedecek kötü bir söz söylemeye delâlet eder.
# Saniyen zillet ve meskenete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hiçbir faydası olmayan kadına işarettir.
# Ünlü düşünür Sehl bin Bişr tabirinde mal kaybına ve sefalete şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birine bağışladığınız malı geri alacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 184 ( yüzseksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya sevgisi, bizleri ibadetin zevkinden ve ilahi feyizden mahrum bırakan bir zehirdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here