Rüyada şişman insanlar görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada şişman insanlar görmek

Rüyada şişman insanlar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişman insanlar görmek bereket ve mutluluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şöhret bulacağınıza veya çocuğunuzun hastalanacağına işarettir.
# Saniyen hizmetçinizin fesatlıkla itham edileceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal elde edeceğinize veya evleneceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde işinizin ve durumunuzun iyi olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için içi bozuk bir kadına delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 651 ( altıyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nefsine uyan kimse, cennetten vazgeçip cehennemi tercih etmiş demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here