Rüyada şişman kadınla ilişkiye girmek

32
0
PAYLAŞ

Rüyada şişman kadınla ilişkiye girmek

Rüyada şişman kadınla ilişkiye girmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişman kadınla ilişkiye girmek bir yolcu tarafından rahatlık göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyüklük demektir.
# Saniyen yediğiniz et kadar zahmetle mal elde etmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evladı tarafından gelecek mala alâmettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; insanlar arasında çıkacak fitneye ve tefrikaya, bunun neticesi musibete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için az bir hayır elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 117 ( yüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne bu hayat bizim. Ne de bu gün! Hepsi emanet, hem de geriye alınacak ve bir gün bu emanetin hesabı sorulacak. O halde gününü gün eden değil, gününü, bu hayatı kim vermişse onun yolunda sarf eden kazanacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here