Rüyada şişman olmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şişman olmak

Rüyada şişman olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişman olmak kariyer yapmak isteyen kişilerin özel hayatlarındaki bazı gelişmelerden dolayı istedikleri gibi hareket edemeyeceklerini bu durumun üzerlerinde hem baskı hem de gerginliğe neden olacağını da bildirir. Bazı rüya yorumcularına göre de korku ve şiddetten emin olmaya, halkın büyüklerine yaklaşmaya, şanın yüceliğine işaret eder.
# Saniyen dünya saadetine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gizli hedeflerinize ulaşamayacağınıza delâlettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya gördüğünüz kimsenin sizden edep ve ahlak öğreneceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok bilgili kişiye işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 336 ( üçyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1911 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Sizden önce yaşayanlardan bir tüccar vardı. Halka borç verirdi. Borçluları arasında fakir görürse hizmetçilerine: "Onun borcundan vazgeçiverin, böylece AIIah'ın da bizim günahlarımızdan vazgeçeceğini umarız" derdi. Allah da onun günahlarından vazgeçti."Buhâri, Sulh 10; Müslim, Müsâkaât 19, (1557); Nesâi, Büyü 104, (7, 318).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here