Rüyada şişman zenci kadın görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şişman zenci kadın görmek

Rüyada şişman zenci kadın görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişman zenci kadın görmek büyük bir şahsın vereceği haber yüzünden üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yumuşak huylu ve zengin kimseye delalet eder.
# Saniyen aynı kimseden zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zalim yöneticiye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya ikiyüzlülük veya ümitsizliğe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzgünseniz sevineceğinize, korku içindeyseniz esenliğe çıkacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve tutsaksanız özgürlüğünüze kavuşacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 576 ( beşyüzyetmişaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Riya, hased, gurur, kibir gibi hastalıklar ameli yakar, küle çevirir.Gavs-ı Sani

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here