Rüyada şişmanken zayıflamak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada şişmanken zayıflamak

Rüyada şişmanken zayıflamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişmanken zayıflamak perişan olacağınıza ve geçim konusunda sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de elden çıkan mala işarettir.
# Saniyen ticaretten elde edeceğiniz bol miktarda kazanca işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir hileyle karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya hiçbir faydası olmayan kötü ve ziyankar kız çocuğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntıdan kurtulmağa yorumlanır.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 113 ( yüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kâsım ibn Osman el-Hîrî k.s.’nin etrafındakilerden birine şöyle dediği anlatılır:Size beş şey tavsiye ederim: Zulme uğrarsanız zulmetmeyin. Övülerseniz sevinmeyin. Yerilirseniz sızlanmayın. Yalanlanırsanız kızmayın. Size hıyanet yapılırsa siz hıyanet yapmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here