Rüyada şişmanken zayıflamak

Rüyada şişmanken zayıflamak

Rüyada şişmanken zayıflamak beş vech ile tabir olunur: a) Kadri yüce bir adam , b) Menfaat , c) Kuvvet , d) Velayet , e) İkbal… Saniyen rüyayı gören kişinin, rüyasında dövüştüğü kişi ile birbirlerine karşılarına çıkan sorunlar konusunda çok büyük destek vereceklerine, ellerinde bulunan imkânları birbirleri için kullanacaklarına, sorunlarından kurtulacağına, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına ve bu sayede kendisine büyük bir saygınlık ve kazanç getirecek bir işe başlayacağına delalet eder.Bazende fesat, art niyet, kem göz ve kötü düşünceler olarak tabir edilir.
# Rüyada şişmanken zayıflamak uyumsuz ve geçimsiz bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hidayete, isminin şöhret bulmasına hayırlı bir evlada delâlet eder.
# Rüyada şişmanken zayıflamak bütün insanlar için iyidir.
# Büyük Rüya Tabircisi Ahmed Bin Amr Ebû Tâhirnin tabirinde saygınlık kazanacak güzel ve faydalı işler yapmaya, Allaha son nefesine kadar itaat etmeye, buyruklarına bağlı kalmaya, yasaklarına uymaya, mesleğinde en üst makamlara erişip, yönetici koltuğuna çıkmaya delalet eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here