Rüyada şişmiş damar görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada şişmiş damar görmek

Rüyada şişmiş damar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişmiş damar görmek zamansız bir konuşma yüzünden kınanacağınıza ve bu yüzden pişman olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel yüzlü, yumuşak huylu, tatlı dilli ve zengin kimseye işarettir.
# Saniyen saygın ve söz sahibi biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir edilmiştir: a)Allah azze ve celle günahlarını mağfiret eder , b) Duasını makbul buyurur , c) Onu korkudan emin kılar , d) Düşmana karşı zafer kazanır.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda hastalık, sıkıntı ve musibete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygı ve sevgi kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 772 ( yediyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3662 – Ebu Dâvud ve Tirmizi'de Berâ radıyallahu anh'nın rivayetlerine göre Resulullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle demiştir:"Deve ağıllarında namaz kılmayın, çünkü onlar şeytandandır."Koyun ağıllarından soruldu:"Oralarda kılın, çünkü onlar berekettir'' buyurdular.''Ebu Dâvud, Tahâret 72, (184); Tirmizi, Tahâret 60, (81).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here