Rüyada şişmiş yüz görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada şişmiş yüz görmek

Rüyada şişmiş yüz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişmiş yüz görmek malınızın çoğalacağına ve güçleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akrabalarınızla sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen temiz rızka, sıhhat ve afiyete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise büyüklük elde edeceğinize, ancak din konusunda pasif olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Ebu Said Gardezî rüyayı gören kişi için zenginleşeceğinize ve cömert olacağınıza bunun tersini görmek ise yoksulluğa şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntülerden güvende olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 573 ( beşyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami devamlı; "Allah!.. Allah!.." derdi. Vefâtı ânında da yine; "Allah!.. Allah!.." diyordu. Bir ara şöyle duâ etti: "Yâ Rabbî! Senin için yaptığım bütün ibâdet, tâat ve zikirleri hep gaflet ile yaptım. Şimdi can veriyorum. Gaflet hâli devam ediyor. Allah'ım! Bana huzur ve zikir hâlini ihsan eyle." Bundan sonra, zikir ve huzûr hâli içinde rûhunu teslim etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here