Rüyada şişte et görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şişte et görmek

Rüyada şişte et görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişte et görmek serçe miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi insanlarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen kuvvet, önderlik ve büyüklüğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise az miktarda mala işarettir.
# Ünlü filozof İbn Bacce yorumunda ilahi müjdeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  altı günlük bir hastalık geçireceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 477 ( dörtyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

262 – Ukbe İbnu Âmir radıyallahu anh buyurmuştur ki: "Müslüman bir kimsenin, bir malda kusur olduğunu bildiği halde, müşteriye haber vermeden satması haramdır."Buhârî, bunu bir babın başlığında kaydetmiştir. (Büyû19).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here