Rüyada şişte kebap görmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada şişte kebap görmek

Rüyada şişte kebap görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şişte kebap görmek gördüğünüz yerin ahiret yurdu olduğuna ve ecelinizin yaklaştığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin sevgilisi ve mahbubu ile şeklinde yorulur.
# Saniyen birine kötü söz söyleyeceğinize veya bazı tabircilere göre zina ya da başka bir günahla itham edileceğinize tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise ele geçecek bolca paraya delalet eder.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için zengin ve akıllı kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yalancı ve münafık biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 55 ( ellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü bir işin en gizli şahidi, vicdanımızdır.Hz. Ömer r.a.En mükemmel adalet, vicdandır.Victor Hugo

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here