Ana sayfa S Rüyada siyah canavar görmek

Rüyada siyah canavar görmek

28
0
PAYLAŞ

Rüyada siyah canavar görmek

Rüyada siyah canavar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada siyah canavar görmek saygınlık elde etmek için kendinizi dindar biri olarak göstermeye çalışacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olmaya yorumlanır.
# Saniyen para veya husumet demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise daha önce yapmış olduğunuz bir işten dolayı pişman olacağınıza delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya dış görünümünüzün iyi, içinizin ise kötü olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalanacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 396 ( üçyüzdoksanaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şerlileriniz başınıza musallat edilmeden önce iyiliği emredip, kötülükten sakındırın. Şerlileriniz başınıza geçtikten sonra hayırlılarınız onlara beddua etse de, dualarına icabet edilmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here