Rüyada siyah canavar görmek

Rüyada siyah canavar görmek

Rüyada siyah canavar görmek ilim ve takvadan hâsıl olan doğru söze, zarar edeceğinize, gerçek hayatta da dirhem/ para elde edeceğinize, uzun bir sefere çıkmaya, bazende saygınlık kazandıracak söze, hilekar bir düşmana delalet eder.
# Rüyada siyah canavar görmek düşmanınız olan bir yabancıyla husumet edeceğinize, zalim bir yöneticinin ortaya çıkacağına bazı rüya yorumcularına göre de mal ve rızık ile, arzu ve muradına nail olamamaya işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi SaÎd Ukbânî SaÎd Bin Muhammednin tabirinde  bir musibetle karşılaşacağınıza, bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine, kudret ve kuvvete nail olmaya salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlilik, işte başarılı olmak, kısmet olarak kabul edilir, halk arasında küçük düşürüleceğinizeyorulur
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 310 ( üçyüzon )
Rüyada siyah canavar görmek Gülsunan GİNİŞ tarafından 22.07.2017 – 22:37 tarihinde Çorum / Çorum şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cenab-ı Hak affedicidir ancak kul hakkına karışmaz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here