Rüyada siyah leopar görmek

Rüyada siyah leopar görmek

Rüyada siyah leopar görmek ticarette zarar, yeni elbiseler giymeye, dostu sandığı bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok zor durumda kalacağına, işinizin ve kazancınızın güzel olacağına, bazende eğlenceli aşk saatleri geçireceğinizin haberidir, zor durumla karşı karşıya kalınacağına delalet eder.
# Rüyada siyah leopar görmek silahlı kişiye, o kimsenin yardımıyla işlerinizin yoluna gireceğine bazı rüya yorumcularına göre de borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, üzgünseniz sevineceğinize, keder ve ağlamaya işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Takıyyüddîn Ciylî Abdülkerîm Bin İbrâhimnin tabirinde büyük hayra ve çok nimete, hacca, tamamı altından olursa, velayet ve memuriyete salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel ve hayırlı söz işitmeye, ümitsizliğe veya şiddetli bir hastalığayorulur
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 872 ( sekizyüzyetmişiki )
Rüyada siyah leopar görmek Münciye GÖKGÜL tarafından 19.10.2017 – 00:52 tarihinde Siirt / Kurtalan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanoğlu pek nankördür. Rabbinin sayılamayacak kadar çok olan nimetlerinden sürekli istifade ettiği halde onları görmez de hep eksiklerini görür. Bu yüzden Rabbine şükretme ihtiyacı hissetmez.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here