Rüyada sobadan duman çıktığını görmek

Rüyada sobadan duman çıktığını görmek

Rüyada sobadan duman çıktığını görmek beklenmedik miktarda para kazanmak, alim ve dindar bir çocuğunuz olacağına, bulunduğunuz bölgede sıkıntı ve bela baş göstereceğine,  bulunduğunuz bölgede fitne, bela ve huzursuzluk olacağına, bazende aile huzurunuzun bozulacağına, belirtilen özellikteki birini alt edeceğinize delalet eder.
# Rüyada sobadan duman çıktığını görmek faydalı bir işle meşgul olmaya, bol ve sürekli gelire kavuşacağınız anlamında bazı rüya yorumcularına göre de çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına, yenilen miktar kadar bahçe sahibinden menfaat göreceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Kirmânî Yahyâ Bin Muhammednin tabirinde genişliğe çıkacağınıza tabir olunur, yüksek mevkilere salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınlar sayesinde çok fazla mal elde edeceğinize, mutluluğun ve zenginliğin belirtisidiryorulur
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 747 ( yediyüzkırkyedi )
Rüyada sobadan duman çıktığını görmek Ilgaz SEYFİ tarafından 27.11.2017 – 09:45 tarihinde Aydın / Kuşadası şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyayı seven kişi ölümü sevmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here