Rüyada şoförlük yapmak

87
0
PAYLAŞ

Rüyada şoförlük yapmak

Rüyada şoförlük yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şoförlük yapmak ümit sektikten sonra hamile olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizle cinsel ilişkiye gireceğinize işarettir.
# Saniyen gün boyunca yapılan bir hatayı simgeleyebilir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayra, kötü insanlarla yolculuk ettiğinizi görmek ise kötüye işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde sevinç ve bolluğa büyüyüp gelişen mala şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir yolculuktan gelir elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 106 ( yüzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sabır, şikâyeti terk edip, Allah’ın takdirine razı olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here