Ana sayfa S Rüyada sofrada un görmek

Rüyada sofrada un görmek

26
0
PAYLAŞ

Rüyada sofrada un görmek

Rüyada sofrada un görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada sofrada un görmek ömrünüzün uzun olacağına, ancak evinizin yıkılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dünyanın insana yönelmesine delâlet eder.
# Saniyen bir grup insanlara önder olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel bir hizmetkar bulacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamında yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimseden ilim öğreneceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 749 ( yediyüzkırkdokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Adamın biri ellerini açmış,” Yâ Rab, beni nâmerde değil, merde bile muhtaç eyleme” diye duâ ediyormuş. Bunu duyan Hazret-i Ali şöyle ikâzda bulunmuş:Kardeşim, Allah’tan hikmetine uyacak şeyleri iste. Uymayacak şeyleri değil. Bir insanın kimseye muhtaç olmadan yaşaması mümkün değildir. Sen ne merde, ne de nâmerde muhtaç olmadan yaşanacak bir hayat düşünebiliyor musun? Şayet böyle yaşamak mümkün olsaydı, insan da hayvanlar gibi dağlarda, derede tek başına yaşar, hemcinsleriyle bir araya gelip de yardımlaşarak köyler, şehirler kurma ihtiyacında olmazdı. Sen en iyisi şöyle duâ et: “Yâ Rab, beni nâmerde muhtaç eyleme!”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here