Rüyada sofrada un görmek

Rüyada sofrada un görmek

Rüyada sofrada un görmek hükümet edeceğinize, üzüntü, keder ve fakirliğe, bebeğin annesinin mutlu olacağına, akrabalarınızdan ayrılmayacağınıza, bazende zecenin veya hizmetçinin vefatına, sıkıntılarınızın son bulacağına ve işinizin yoluna gireceğine delalet eder.
# Rüyada sofrada un görmek vücudun selâmetine, bulunduğunuz bölgede adaletin yayılacağına, takva ehli insanların kuvvet bulacaklarına, fasıkların zelil olacaklarına ve insanların hayır işlere meyledeceklerine bazı rüya yorumcularına göre de dini inancınız konusunda sabit kalacağınıza, biriyle aranızda husumet olacağına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi MesÛd Bin Muhammed Turaysîsî Nişâbûrînin tabirinde yeni olaylara, yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına işaret eder, keder, musibet ve belâya salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yakında mutlu günlerin geleceği anlamına gelir, çocuğayorulur
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 826 ( sekizyüzyirmialtı )
Rüyada sofrada un görmek Sullhattin KÜÇÜKBEY tarafından 20.10.2017 – 07:22 tarihinde Bilecik / Gölpazarı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir adam İbn-i Sirin’e:Seni gıybet etmiştim. Hakkını bana helal et, deyince, İbn-i Sirin:Allah’ın sana haram kıldığını, ben nasıl helal ederim? karşılığını verir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here