Rüyada şömine yakmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şömine yakmak

Rüyada şömine yakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şömine yakmak bir dostunuzla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kabilenizden olmayan yabancı bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen nişan veya evlilik için uzun bir süre beklemeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyevi belalara uğrayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya çok namaz kılıp ibadet etmekle ve bu rüyayı gözen zatın kanaatkârlığına da işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuk sahibi olmak için plan yapacağınıza veya çocuklardan yana sevineceğinize delalettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 114 ( yüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Düşmanlarım bana ne yapabilir ki, sürgün edilmem seyahat, hapsedilmem halvet, öldürülmem ise şehadettir.İ. Temiyye

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here