Rüyada şömine yakmak

Rüyada şömine yakmak

Rüyada şömine yakmak hamileyseniz, her bakımdan size benzeyecek kız çocuğu doğuracağınıza, hamile değilseniz, kocanızın sizi boşayacağına ve daha sonra sizin başka, kocanızın da başka biriyle evleneceğine işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok alçakgönüllü olduğuna, gerektiğinde bir grupla çalışacak kadar açık fikirli olduğuna, çok uzun süreli ve çok karmaşık işleri yapabileceğine ve bu sayede çok büyük başarılara imza attığına delalet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşamasına, çok büyük zararlar görmesine ve neredeyse hem sağlığını hem ailesini kaybetme durumuna gelmesine rağmen işini devam ettirmesine ve bu sayede sıkıntılardan kurtulup çok daha iyi kazançlar elde edeceğine ve çok iyi yerlere geleceğine delalet edilir.
# Rüyada şömine yakmak zengin, yakışıklı, cana yakın ve herkes tarafından sevilen kişiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinin çocuk doğuracağına yorumlanır.
# Rüyada şömine yakmak yüksek makamlara işarettir.
# Ünlü Düşünür Beycûrî İbrâhim Bin Ahmednin tabirinde evli kimseler için bebek aldırmak karı koca arasında çözümü ayrılık veya boşanma ile sağlanabilecek olan anlaşmazlıklara ve aile birliğinin sarsılıp, kişilerin birbirlerinden uzaklaşacağına yorumlanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here