Rüyada şort giymek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada şort giymek

Rüyada şort giymek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şort giymek eşinizden yana bir sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar arasında adaletle hükmedecek bir hükümdarın Hz işarettir.
# Saniyen yaptığınız veya yapacağınız çirkin bir işten dolayı tövbe edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin ve durumunuzun daha iyi olacağına ve uğraştığınız işten hayır göreceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; iş konusunda gelirinizin azalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kesin bir kanıtla bir hakikati ortaya çıkaracağınıza tabir olunur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 910 ( dokuzyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Verâ’ın hakikati, şüpheli şeylerden sakınmak ve her zaman nefis muhasebesi yapmaktır. Böyle olmayan bir kimse, verâ sahibi sayılmaz.Yunus bin Ubeyd

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here