Ana sayfa S Rüyada söz bileziği görmek

Rüyada söz bileziği görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada söz bileziği görmek

Rüyada söz bileziği görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada söz bileziği görmek hiç ummadığınız bir yerden yardım göreceğinize ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir sürtüşme veya faciayla karşılaşacağınıza ve bu sürtüşme veya facianın muhtemelen sizi de etkileyeceğine işarettir.
# Saniyen zalim birine kulluk edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanların evlerini emanet ettikleri ve mirasları paylaştıran söz sahibi kimseye işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için toprak miktarınca zahmetsizce mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlilik, mutluluk ve saadete işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 715 ( yediyüzonbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Haramı terk eden cehennemden kurtulur. Şüpheli olan şeyleri terk eden cennete gider. Helalin fazlasını terk eden ise Allah’a erer.Ebû Ali Dekkâk

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here