Rüyada söz bileziği görmek

Rüyada söz bileziği görmek

Rüyada söz bileziği görmek geçimden yana sıkıntıya düşeceğinize, nimet, medh ve senaya, iffetli ve güzel zevceye, izzet ve mevkidir, bazende bekâr ve evlenmeyi murad eden biri için hayra, kıymet ve rütbe içerisinde bir ganimettir delalet eder.
# Rüyada söz bileziği görmek nusret ve zafere, güler yüzlülüğe, güzel söze, izzete, düşman üzerine galip gelmeye bazı rüya yorumcularına göre de insanı muzdarip eden haberlere, bilge bir çocuğunuz olacağına işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbrâhim Bin Şeybânnin tabirinde tüccarlardan menfaat elde edeceğinize, çocuklarınızı evlendireceğinize salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır işler yapacağınıza, kadınlarayorulur
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 322 ( üçyüzyirmiiki )
Rüyada söz bileziği görmek Binyaşar BAŞEĞMEZ tarafından 14.12.2017 – 15:14 tarihinde Azerbaycan / Sumgayıt şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4332 – İmran İbnu Huseyn radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"İnsanların en hayırlıları benim asrımda yaşayanlardır. Sonra bunları takip edenlerdir, sonra da bunları takip edenlerdir. İmran radıyallahu anh der ki: "Kendi asrını zikrettikten sonra iki asır mı, üç asır mı zikretti bilemiyorum." bu sonuncuları takiben öyle insanlar gelir ki kendilerinden şahidlik istenmediği halde şahidlikte bulunurlar, onlar ihanet içindedirler, itimad olunmazlar. Nezirlerde adak bulunurlar, yerine getirmezler. Aralarında şişmanlık zuhûr eder." Bir rivayette şu ziyade var: "Yemin taleb edilmeden yemin ederler."Buhari, Şehadat 9, Fezailu'l-Ashab 1, Rikak 7, Eyman 27; Müslim, Fezailu's-Sahabe, 214, (2535); Tirmizi, Fiten 45, (2222), Şehadat 4, (2303); Ebu Davud, Sünnet 10, (4657); Nesai, Eyman 29, (7, 17, 18).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here