Rüyada su bulmak

Rüyada su bulmak

Rüyada su bulmak kendinizi hangi peygamberin yerinde görmüşseniz o ölçüde sıkıntı yaşayacağınıza ve daha sonra rahatlığa çıkacağınıza, dünya ve ahiret saadetini elde edeceğinize ve geçiminizin güzel olacağına, eşinizin hastalanacağına ve tedavisi için para harcayacağınıza, kendini çıkmazda gören veya bir problemi çözmekte zorlanan kişiler için müjdeli iyi haberler geleceğini, bazende kötü huylu bir kadınla evleneceğine, menfaat elde edeceğinize delalet eder.
# Rüyada su bulmak erkek için sonu mutlu olacak bir serüvene atılmak, tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacaksınız bazı rüya yorumcularına göre de rahatsız edici bir utanç yaşayacağınıza, evden yaşlı birinin vefatına işarettir.
# Ünlü Filozof Abdülkâhir Bağdâdînin tabirinde düşmanı kahretmeye, hamile kadın için çocuğa, artan mala ve uzun ömre salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için huzur ve mutluluğa erişeceksiniz, korkudan emin olmaya ve düşmana galip gelmeyeyorulur
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 294 ( ikiyüzdoksandört )
Rüyada su bulmak Yaşagül SEYDAOĞLU tarafından 21.10.2017 – 23:09 tarihinde Denizli / Çameli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cihanı baştanbaşa kar kaplasa, güneşin harareti bir bakışta onu mahveder. Nice yüzbin cürüm ve isyan, Hakk’ın affı yanında hiçtir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here