Ana sayfa S Rüyada su bulmak

Rüyada su bulmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada su bulmak

Rüyada su bulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada su bulmak sıkıntısız, güzel ve geniş bir rızka delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızı israf edercesine harcayacağınıza işarettir.
# Saniyen fakirlik, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mutluluğa işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için o kadının malından elinize bir kazanç geçeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bolluğa işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 279 ( ikiyüzyetmişdokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sıkıntılara çare, dertlere deva, hastalıklara şifa veren sadece Allah-ü Teâlâ’dır. Öyleyse müslümanlar, Allah’ın engin lütûf ve keremine sığınmalı, şartlar ne kadar kötü olursa olsun Allah’a olan güvenlerini asla yitirmemelidirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here