Rüyada su üstünde namaz kılmak

Rüyada su üstünde namaz kılmak

Rüyada su üstünde namaz kılmak ana babasına itaat eden bir çocuk ile, meşakkat ve sıkıntıya, hem erkekler hem kadınlar için hayra, hıfz ve emana, bazende birinin sırrından haberdar olacağınıza, hizmetçi veya bir yakını eliyle gelecek mala delalet eder.
# Rüyada su üstünde namaz kılmak  birinden hırsızlık yoluyla elde edilen bir mal alacağınıza, sağlığınıza daha fazla dikkati etmeniz gerektiğini işaret eder bazı rüya yorumcularına göre de yeni bir arkadaş edinmeye, borçtan kurtulmaya işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Bin İbrâhim El-Murabbanin tabirinde ev sahibine veya ev sahibinin çoluk ve çocuğunun işlerini yürüten ve düzene koyan hizmetçisine, ilim ve takvadan hâsıl olan doğru söze salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünüzün kısalacağına, trafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret ederyorulur
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 811 ( sekizyüzonbir )
Rüyada su üstünde namaz kılmak Akburçak UYGUR tarafından 04.12.2017 – 15:08 tarihinde Ordu / Kumru şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1749 – Hz. Enes radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Sizden biri dua edince "Ya Rabb! Dilersen beni affet! Ya Rabb dilersen bana rahmet et!" demesin. Bilâkis, azimle kesin bir üslubla istesin, zira Allah Teâlâ Hazretleri'ni kimse icbâr edemez."Buhârî, Daavât 21, Tevhîd 31; Müslim, Zikr 7, (2678-79); Muvatta, Kur'an 28 (1, 213); Tirmizî, Daavât 79 (3492); Ebû Dâvud, Salât 358, (1483); İbnu Mâce, Dua 8, (3854).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here