Ana sayfa S Rüyada su üstünde namaz kılmak

Rüyada su üstünde namaz kılmak

49
0
PAYLAŞ

Rüyada su üstünde namaz kılmak

Rüyada su üstünde namaz kılmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada su üstünde namaz kılmak  bir hakkı veya borcu inkar edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evlilik veya ortalıkta sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen bir şair olduğunuza, insanları yeren ve hicveden şiirler okuduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kendi çocuklarını da aynı şekilde yetiştirmek için uğraş veren rüya sahibinin çevresiyle son derece uyumlu bir hayat yaşadığına da dikkat çeker.
# Ünlü rüya yorumcusu El İdrisi görülen rüya beş türlü de tâbir edilir: a) İnsanın seyyidi ve imamı , b) Baba , c) Üstad ve hoca , d) Zevce , e) Sığınak… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde tabir olunur: a) Zayıf ve hırslı kavim , b) Asker ve ordu , c) Aile , d) Uzun ömür , e) Ucuzluk , f) Bolluk ve rızık…
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 406 ( dörtyüzaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir anlık öfke, insanın dünya ve ahiretini mahvetmeye yeter.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here