Rüyada şükrü görmek

Rüyada şükrü görmek

Rüyada şükrü görmek kendi yolunu bulamayan hayatına yön çizemeyen kimselerin manevi anlamda yaşadıkları eksikliği kapatma isteklerini ifade eder. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine rivayet eder.Bazende üzerinden uzun zaman geçmiş ve zamana bırakılmış olan bir konunun, olumlu şekilde sonuçlanacağını göstermektedir.
# Rüyada şükrü görmek yakın gelecekte arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.
# Rüyada şükrü görmek hayır ve saadete delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Bin Hüseyn El-Âbürînin tabirinde her şeye çabuk sinirlenip, celallenen, bir bardak suda fırtınalar koparan ya da pire için yorgan yakan bir kişi ile tabir edilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here