Rüyada şükrü görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada şükrü görmek

Rüyada şükrü görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şükrü görmek methedileceğinize, bunun aksini görmek ise, azar işiteceğinize veya adınızın kötülükle yad edileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yücelik ve ululuğa yorumlanır.
# Saniyen size ait bir malı birine emanet edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iş, kazanç ve zahmete işarettir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde hacca müşerref olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zarara işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 267 ( ikiyüzaltmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mümin ölümden korkmaz. Zira ölümü bir hiçlik ve yokluk kuyusu değil, hakiki hayatın ve ebedi saadetin başlangıç kapısı kabul eder. Dünyada kendini misafir bilir. Misafirhane sahibi olan Allah’ın rızası ve izni dairesinde yer, içer ve rahatla yaşar. Misafirlik müddeti bitince de bu misafirhaneden huzurla ayrılıp ebedi mekânına gider. Allah’a inanan ve sevgiyle bağlanan kimse, inançsızlığın verdiği korkunç ızdırap ve elemlerden kurtulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here