Rüyada şükür namaz kılmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada şükür namaz kılmak

Rüyada şükür namaz kılmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şükür namaz kılmak sağlığınızın yerinde ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz et kadar bir hırsızdan mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen beş veçhe ile tabir olunur: a) Riyaset , baş olmak , b) Rif’at , yücelik c) Rütbe , d) İzzet ve şeref , e) Makam… Bazı rüya tabirlerinde ise alçak kadına işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde evleneceğiniz kadının tamamen asil olmayacağına veya aynı rüyayı dul bir kadın görürse, evleneceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hizmetkar veya cariyenizin veba hastalığına yakalanacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 792 ( yediyüzdoksaniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şimdi elinle iyilik yap. Yoksa yarın kefeni yırtıp elini çıkaramazsın.Sadi-i Şirazi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here