Rüyada şükür secdesi etmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şükür secdesi etmek

Rüyada şükür secdesi etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şükür secdesi etmek çocuğunuzu sünnet ettireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de helal mala ve berekete işarettir.
# Saniyen dört şekilde tabir olunur: a) Hac ibadeti , b) Mağfiret , c) Nimet ve bereket , d) Sürür ve refah… Bazı rüya tabirlerinde ise iyiye yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu El İdrisi görülen rüya hizmetinizde çalışan kimsenin çocuğunun öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için orada oturan bir bayanla evleneceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 44 ( kırkdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyalık sana yöneldiği zaman sen de vermesini bil. Zira vermek, onu tüketmez. Dünyalık senden yüz çevirdiği zaman yine ver. Çünkü o hal devamlı kalmaz.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here