Rüyada şükür secdesi etmek

Rüyada şükür secdesi etmek

Rüyada şükür secdesi etmek menfaat elde edeceğiniz bir işle meşgul olacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu işler sayesinde kazandığı başarıları, aile hayatında yaşadığı mutluluğu ve eline geçen güzel fırsatları kıskanan bazı kişiler olduğuna, rüya sahibinin yakınında olan bu kişilerin, ortaya atacakları bir iftira ile çok büyük zarar vereceklerine, işlerin sıkıntıya girmesine ve günden güne daha kötüye gitmesine sebep olacaklarına ve büyük bir üzüntüye neden olacaklarına işaret eder.Bazende şans ve uğur anlamına gelir.
# Rüyada şükür secdesi etmek büyüklüğe ve rızkın artmasına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin merhametli ve iyi kalpli birisi olduğunu ve tüm hayatını güzel amellerle geçireceğini göstermektedir.
# Rüyada şükür secdesi etmek silaha, şöhret, mal ve evlâda delâlet eder.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Hâc Kınâvî Şis Bin İbrâhim Kıftînin tabirinde bazı rüya tabirlerine göre iyi, hayırlı ve makbul olan şeylerle karşılaşmaya, varlık sahibi olmaya işaret ettiği yönünde yorumlanırken bazı rüya tabirlerine göre de tam aksine, başarısız olmaya, üzülmeye, hastalanmaya, borçlanmaya, kötü ve zor günler geçirmeye, fakirleşmeye alamet ettiği şeklinde tabir edilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here