Rüyada şükür secdesi yapmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şükür secdesi yapmak

Rüyada şükür secdesi yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şükür secdesi yapmak hayatınızda büyük ilerlemeler kaydedeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yolculuğa çıkacağınıza ve bol miktarda gelir elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen husumete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beş vech ile tabir olunur: a) Emn , b) Selamet. , c) Adaletli devlet reisi , d) Rahat ve huzur , e) Hac…
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya biriyle aranızda bir sorun yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için engelleri aşacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 103 ( yüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Rabbim! Sen ki aşkın kıblesisin. Kalbi sana dönmeyenin aşkı kabul olur mu?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here