Rüyada süper loto çıkması

Rüyada süper loto çıkması

Rüyada süper loto çıkması dünya nimetleri elde edeceğinize, aziz ve muzaffer olmaya, hayatı boyunca para sıkıntısı çekileceğine, zengin bir kadına, bazende fakirleşeceğinize ve sırrınızın ortaya çıkacağına, mumlu bal yemeye delalet eder.
# Rüyada süper loto çıkması maddi zarara veya hastalığa, günah, hastalık ve başkaları tarafından takibe bazı rüya yorumcularına göre de mala gelecek zarar ve ziyana, bu rüya o beldenin Allahın adaleti ile dolacağına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Nasrullah Bin Muhammednin tabirinde tamahkar düşmana, doğacak çocuğunuzun iyi bir evlat olacağına salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir işte başarısız olacak ve üzüntülü günler geçirecek, genişliğeyorulur
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 696 ( altıyüzdoksanaltı )
Rüyada süper loto çıkması Yipek MERSİN tarafından 23.01.2017 – 22:04 tarihinde Sakarya / Kocaali şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aişe validemizin hizmetçisi Ümmü Dürde anlatıyor:Bir gün Aişe (r.a.)’a yüz bin gümüş para getirildi. Paranın hepsini dağıttı. Kendisi oruçluydu.Ben;"Dağıttığın o paradan bir gümüş ayırarak et aldırıp onunla iftar edebilirdin" dedim.O;"Daha önce hatırlatsaydın öyle yapardım." karşılığını verdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here