Ana sayfa S Rüyada süper loto çıkması

Rüyada süper loto çıkması

19
0
PAYLAŞ

Rüyada süper loto çıkması

Rüyada süper loto çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada süper loto çıkması düşmanınızla barışacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir hedefe kısa zamanda ulaşacağınıza işarettir.
# Saniyen güzel bir kızınız olacağına veya bekarsanız evleneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizi kaybedeceğinize ve bu yüzden fakirleşeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda salih ve takvalı bir işçiyi istihdam edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için erkekler için eşlerinden ayrılmaya, fakirler için iyiye, zenginler ve tacirler için kötüye, yolcular içinse memlekete geri dönmeye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 271 ( ikiyüzyetmişbir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan haram kazancıyla yaptığı hayırlardan (örneğin cami yaptırmak) asla sevap kazanamaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here