Rüyada şüphe duymak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada şüphe duymak

Rüyada şüphe duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şüphe duymak hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rızka işarettir.
# Saniyen iyilik ve hayra, sadakaya, helâl kazanca delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise malınızın azalacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda bulunduğunuz bölgede namuslu ve fakih bir hakim/ yargıç olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin malıyla helal rızk elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 576 ( beşyüzyetmişaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6648 – İbnu Ömer radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam şöyle dua buyurdular: "Allahım, ümmetime, günün ilk vakitlerinde yaptıkları işi bereketlendir."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here