Rüyada süt helvası görmek

Rüyada süt helvası görmek

Rüyada süt helvası görmek hayır ve menfaattir, gurbetteki yakınınıza kavuşacağınıza, birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı,  ailenizle aranızda bir sorun yaşayacağınıza, bazende az da olsa üzüntü ve sıkıntıya, büyük bir belaya delalet eder.
# Rüyada süt helvası görmek iyi ve aydınlık günlere,  bir isteğinizin gerçekleşmeyeceğine bazı rüya yorumcularına göre de bazı dış etkenler nedeniyle bir destekçinizin desteğini kaybedeceğinize, musibet, üzüntü ve kedere işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Hızır Şâh Menteşevînin tabirinde kaybolan birisinin eve geri döneceğine, izzete, şerefe, ikbal ve uzun ömre de salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birtakım diyaloglarınızın son bulacağına, görmek duygu ve düşüncelerini açıklayarak istediği kimseyi etkileyecektiryorulur
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 621 ( altıyüzyirmibir )
Rüyada süt helvası görmek Akipek GIRGIN tarafından 29.09.2017 – 08:22 tarihinde Zonguldak / Alaplı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Elden gittikten sonra geri döndürülmesi imkânsız olan şeyler dörttür: ansızın ağızdan çıkan bir söz; yaydan fırlayan bir ok; olmuş bir kaza; boşuna harcadığın bir ömür.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here