Ana sayfa S Rüyada süt helvası görmek

Rüyada süt helvası görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada süt helvası görmek

Rüyada süt helvası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada süt helvası görmek husumete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin vefat edeceğine ve eğer bekarsanız, akrabalarınızdan birinin vefat edeceğine işarettir.
# Saniyen gaflet içinde olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mahkeme tarafından ağır bir ceza alacağınıza, ancak durumunuzun hızla düzeleceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde çok önemli bir hastalığa yakalanacağınızı belirtir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinin size öfkeleneceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 672 ( altıyüzyetmişiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın!”Bu söz, Şeyh Edebali’nin Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’ye verdiği önemli öğütlerden biridir. Bu vecize, devletin ve yöneticilerin halka hizmet için var olduklarını, böyle bir yükümlülüklerinin olduğunu hatırlatmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here