Rüyada süt peynir görmek

Rüyada süt peynir görmek

Rüyada süt peynir görmek o memleketin harab olmasına ve felâketine, zahmetli bir yolculuk geçireceğinize, kötü insanlarla içli-dışlı olacağınıza, babaya veya öncü kimseye, bazende nikah kıyan kimseye veya arsız bir adama, feraha sevince nail olmaya tabir olunur delalet eder.
# Rüyada süt peynir görmek çok iyi tanıdığınızı sandığınız birinin gerçek yüzünü göreceğinize, evleneceğinize ve kız çocukları dünyaya getireceğinize bazı rüya yorumcularına göre de güçlü ve saygı duyulan biri olmak, rüya sahibi için ölüme işarettir.
# Ünlü Filozof Mustafa Bin EbüssüÛdnin tabirinde yaşadığınız büyük sorunları bir an evvel geride bırakmanız gerektiğine, bir salih evlada mâlik olur, demiştir salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizden menfaat elde edeceğinize, ailenizden ölen veya korku içinde yaşayan kimse için huzur ve saadeteyorulur
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 779 ( yediyüzyetmişdokuz )
Rüyada süt peynir görmek Kayar SEZER tarafından 25.01.2017 – 10:53 tarihinde Almanya / Berlin şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4389 – İbnu Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Abbas radıyallahu anh'a dedi ki:"Ey amcam, pazartesi sabahı bana sen ve oğlun beraber gelin size dua edivereyim. Allah bu dua bereketine, sana da oğluna da hayırlar halketsin!"İbnu Abbas devamla der ki: "Abbas gitti, biz de beraberinde gittik. Resûlullah hepimize bir kisâ örttü; sonra da şöyle dua buyurdu:"Allahım! Abbâs'ı ve oğlunu mağfiretine erdir, öyle bir mağfiret ki zâhiri bâtıni bütün günahlarına ulaşıp temizlesin, hiçbir günah hariç kılmasın. Allahım, ona çocuğu sebebiyle ikram et."Tirmizi, Menakıb, (3766).Rezin bir rivayette şu ziyadeyi kaydetti: "Hilafeti onun neslinde baki kıl."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here