Ana sayfa S Rüyada süt peynir görmek

Rüyada süt peynir görmek

24
0
PAYLAŞ

Rüyada süt peynir görmek

Rüyada süt peynir görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada süt peynir görmek dünya işlerinde hırslı olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tiz çıkışlı kaba birine şeklinde yorulur.
# Saniyen fesat ehli bir kadınla cinsel ilişkiye gireceğinize veya bazı tabircilere göre haram mal yiyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük ve saygın kadına işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; başarıyla sonuçlanacak bir girişimde bulunacağınıza yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşla karşılaşacağınıza yorumlanır.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 51 ( ellibir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1779 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm, rükû yaptığı zaman: "AIIahümme Ieke reka'tu ve bike âmentü ve leke eslemtü ve aleyke tevekkeltü ente Rabbiye, haşaa sem'i ve basari ve Iahmî ve demi ve izâmi IiIIahi Ràbbi'I-âlemin. (Ey AIIah’ım sana rükû yapıyorum, sana inandım, sana teslim oldum, sana tevekkül ettim. Sen Rabbimsin, kulağım, gözüm, etim, kanım ve kemiklerim ÂIemIerin Rabbi olan Allah önünde haşyette, tezeIIüIdedir."Nesâi, İftitâh 104, (2,192). Bu rivâyet Müslim'de gelen uzun bir rivayetin bir parçasıdır (Salâtu'l-Müsâfirin) 201, (771).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here