Ana sayfa S Rüyada sütün çok gelmesi

Rüyada sütün çok gelmesi

13
0
PAYLAŞ

Rüyada sütün çok gelmesi

Rüyada sütün çok gelmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada sütün çok gelmesi gelir elde edeceğinize ve yeni elbiseler giyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yaşamınızda bazı değişiklikler yapmak istiyor; ancak çevrenizdekiler buna izin vermiyor demektir.
# Saniyen bir alim veya zahitten nasihat işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise fakirlik ve sıkıntıya, haram mala ve günaha işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya bulunduğunuz şehirden uzaklaşacağınıza ve işlerinizin kötüye gideceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aşk ve sevgiye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 87 ( seksenyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sizi harekete geçirmeyen imanın, sizi sırattan geçirmesine imkan yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here