Rüyada sütün çok gelmesi

Rüyada sütün çok gelmesi

Rüyada sütün çok gelmesi başkasının malına ve eşyasına, fakirlik ve yoksulluğa, kolay kazanılan rızka, hapisten kurtulmaya ve hürriyete, bazende akan ter miktarınca mal varlığınızın azalacağına, makam ve büyüklüğe delalet eder.
# Rüyada sütün çok gelmesi zor günlerden sonra feraha kavuşmak, kalb ve gönül safasına bazı rüya yorumcularına göre de eldeki mülkün gitmesine, sizi yakında kendi fazlından
zenginleştirir işarettir.
# Ünlü Alim Fethullah Evdehînin tabirinde varlıklı ve insanlara ve size karşı saygılı biriyle evleneceksiniz, evhamlı birtakım insanlara salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kadından gelecek toplu mala, halktan helâl olarak kazarulan ticareteyorulur
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 299 ( ikiyüzdoksandokuz )
Rüyada sütün çok gelmesi Diba DOKUMACIOĞLU tarafından 22.06.2017 – 19:33 tarihinde Bursa / Yıldırım şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

222 – İbnu Abbas radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bir kimsenin, yiyecek maddesini tam olarak kabzetmiş olmadan satmasını yasakladı. Tâvus derki: "İbnu Abbas'a "Bu nasıl olur?" diye sordum da bana şu cevabı verdi: "Bu dirhemlerin dirhemlerle alınıp satılmasıdır, yiyecek maddesi ise tehir edilmiştir."Beş kitap'ta da tahriç edilmiştir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here