Rüyada tabak aramak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak aramak

Rüyada tabak aramak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak aramak arzu ettiğiniz şeyin geç gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dinini dünyasıyla kazanan kişiye işarettir.
# Saniyen bir kadından menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin yoluna gireceğine ve durumunuzun düzeleceğine işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; hayır göreceğinize ve sıhhatli olacağınıza yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere yeniden kavuşmaya delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 185 ( yüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her kim gördüklerinden ibret almıyorsa, o kimse için körlük gömesinden daha hayırlıdır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here