Rüyada tabak çanak görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak çanak görmek

Rüyada tabak çanak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak çanak görmek sıradan yaşantınızda, aşkta ve dostlukta bahtınızın açık olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o bölgedeki hüküm sahibinin yöre halkının malına zorla el koyup onlara zulmedeceğine işarettir.
# Saniyen haram mal sahibi bir düşmana delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü, sıkıntı, bela ve husumete işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için sergilediğiniz kötü bir davranış yüzünden birilerinin sizden intikam alacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bölge hakiminin adaletinde eksiklik veya fazlalık olacağına delalet eder
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 206 ( ikiyüzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İçki, kumar, ırk ayrımı, fuhuş, cinayet, zulüm gibi, insanlığa yaraşmayan ne varsa, toplumda ne kadar kökleşmiş olursa olsun, yirmi üç senelik bir ömür içinde, üstelik düşman bir çevre içinde bunları kaldırabilmek, dünya tarihinde sadece Kuran’ın ve onu getiren Peygamberin başardığı bir iştir ve başkası tarafından tekrarlanması mümkün olmayan bir mucizedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here