Rüyada tabak çatlaması

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak çatlaması

Rüyada tabak çatlaması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak çatlaması murada ereceğinize, kariyerinizin gün geçtikçe yükseleceğine, büyüklük bulacağınıza ve ilim öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ibadet ehli biri olacağınıza ve bahtınızın açık olduğuna işarettir.
# Saniyen uzak sefere çıkmağa veya eşinden ayrılmağa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz bölgede yaşayan saygın bir kişinin öleceğine işarettir.
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda bahtınızın açılacağına ve sevineceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çelişkili arzular içerisinde olduğunuza, ama yine de iyi bir tecrübe elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 643 ( altıyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bu zulmü yapan bana zulmettiğini zannetti, ama zulüm geçip gitti ise de, vebali bunu yapanın boynunda kaldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here