Rüyada tabak dolusu meyve görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak dolusu meyve görmek

Rüyada tabak dolusu meyve görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak dolusu meyve görmek bazı işlerinizde aksaklık meydana geleceğine, sonra tekrar düzeleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de küfre meyledeceğinize işarettir.
# Saniyen düşmanınızın planlarını etkisiz hale getireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise adınızın iyilikle anılacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde yalancı veya münafık kimselerle dost olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim tahsilinizi terk edeceğinizi ve halk arasında adınızın kötüye çıkacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 743 ( yediyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kız evlâtlar, ana-babası için hayır ve hasenattırlar. Oğlanlar ise, nimettirler. Hasenat sahibi olanlar sevap kazanır. Nimetlerden ise hesaba çekilir, sual sorulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here