Rüyada tabak kase görmek

26
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak kase görmek

Rüyada tabak kase görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak kase görmek sırrınızın açığa çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geniş rızka, menfaat ve mala delâlet eder.
# Saniyen iyiye ve helal rızka işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastaysanız ecelinizin yaklaştığına, sağlıklıysanız bir musibet haberi işiteceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için rüya sahibinin aşırı kuşkucu yaklaşımın kişiyi esir aldığının ifadesidir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntı yaşamayacağınıza ve aldığınız kırbaç darbeleri miktarınca para kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 215 ( ikiyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kaybedilen para bir şey değildir, ama kaybedilen namus çok şeydir.Alfred Krupp

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here