Rüyada tabak kaşık çatal görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak kaşık çatal görmek

Rüyada tabak kaşık çatal görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak kaşık çatal görmek çocuğunuzun karnınızda öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demek tâbir olunur.
# Saniyen bir husumetle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise din ve dünya işlerinizin yolunda olduğuna işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; kestiğiniz kimsenin cinsiyetine göre erkek veya kız evladınız olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle aranızda ihtilaf ve kavga çıkacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 720 ( yediyüzyirmi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Fatih'e: "İstanbul'u niçin fethettin?" diye sormuşlar. O ise şöyle cevaplandırmış bu soruyu: "Önce o benim gönlümü fethettiği için."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here