Rüyada Tabak Kırmak

Rüyada Tabak Kırmak

<?php echo

 #   Rüyada Tabak Kırmak aile hayatınızda üzüntü ve sıkıntı göreceğinize, ama iş hayatından bir endişenizin olmayacağına işarettir. Saniyen bir mülkü idare etmeye işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, insanlara yardım etmeyi görev bilmiş, doğaya ve canlılara zarar vermeyen, herkesi seven ve sayan bir kişi olmasına rağmen kendisini sevmeyen ve çekemeyen insanlar tarafından dedikoduya maruz kalıp çok üzüleceğine ve hatta kısa süreli olarak insanlarla olan bağını koparacağına rivayet eder.
 #   Rüyada Tabak Kırmak yaşamında ilk başta kötü fakat sonucu çok iyi bir değişiklik olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin fevri ve panik bir kimse olması nedeniyle olaylara büyük tepkiler verdiğine, sakin davranamadığına, önemsiz ve küçük olaylarda bile deyim yerindeyse elinin kolunun birbirine karışarak telaşa kapıldığına ve çevresindekileri de telaşlandırdığına işaret eder.
 #   Rüyada Tabak Kırmak rüya sahibinin eşi ile tâbir olunur. Rabian yağmur ve sellerin meydana çıkmasına delâlet eder.
 #   Ünlü Filozof Fahr-Ül-İslâm Pezdevî Ali Bin Muhammednin tabirinde kişinin işlerinden elde ettiği başarılardan yana tatmin olması ve mutluluğa kavuşması anlamına gelir.
 #   Rüyada Tabak Kırmak huzur içinde yaşayacağı ve işinin gücünün rast gideceği kazanç elde etmeye ve maddi anlamda tatmin olacak kadar varlığa ve güce sahip olmaya aslında gerçek anlamına benzer şekilde ve rüya sahibinin hayatının ve dünyasının tamamı ile açıklanır sıkıntıların son bulacağına sevdikleri ile beraber güzel bir hayat geçireceğine ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada Tabak Kırmak Fehimdar BELGE tarafından 02.12.2017 – 13:32 tarihinde Kütahya / Şaphane şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1813 – Hz. Sa'd radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Balığın karnında iken, Zü'n-Nün'un yaptığı dua şu idi: Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke inni küntü mine'z-zâlimin. (Allah’ım! Senden başka ilâh yoktur, seni her çeşit kusurlardan tenzih edirim. Ben nefsime zulmedenlerdenim.)" Bununla dua edip de icâbet görmeyen yoktur."Tirmizi, Daavât 85. (3500).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here