Rüyada tabak kırmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak kırmak

Rüyada tabak kırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak kırmak mesleğinizi tamamlayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dinarı size veren tanıdık kişi tarafından yeni ama küçük bir eve sahip olacağınıza işarettir.
# Saniyen erkek çocuğunuzun olacağına, dişi buzağıya sahip olduğunuzu görmek ise, kız çocuğunuzun olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz toz miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya  asi ve başına buyruk bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir konuda vicdan azabı çekeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 173 ( yüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

252 – İbnu Abbâs radıyallahu anh'ın naklettiğine göre Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurmuştur: "Ödemenin, karnındakinin doğumuna tehiri riba (faiz) dır."Nesâî, Büyû 67, (7, 293).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here