Rüyada tabak sıyırmak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak sıyırmak

Rüyada tabak sıyırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak sıyırmak ömrün uzayacağına ve geçimin güzelleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de başınıza bir sıkıntı gelecek demektir.
# Saniyen şiddetli keder ve hastalığa delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise özgürlüğünüzün elinizden alı-nacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya menfaat ve helal rızk elde etmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim ehliyseniz dini hükümleri yerine getireceğinize, tüccarsanız hıyanetten uzak duracağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 201 ( ikiyüzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bediüzzaman Said Nursî (k.s) şöyle buyuruyor:“İmam Rabbanî (r.a) demiştir ki:Ben manevi ve ruhani makamlarda seyahat ederken evliyaların dereceleri içinde en parlak, en haşmetli, en güzel, en emniyetli olanını Sünnet-i Seniyyeye tabi olmayı asıl yol kabul eden velileri gördüm. Hatta o sınıfın avamdan olan evliyaları, diğer sınıfların has velilerinden daha muhteşem görünüyordu.Evet, hicri ikinci bin yılının müceddidi İmam-ı Rabbanî (r.a) doğru söylüyor. Sünnet-i Seniyyeyi esas tutan kimse, Habibullah (s.a.v)’in gölgesi altında Allah-ü Teâlâ’nın sevgi ve rızasını kazanma makamına mazhar olucudur.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here