Rüyada tabak tutmak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak tutmak

Rüyada tabak tutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak tutmak o kimsenin Müslüman olacağına ve rızkının bollaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin düzeleceğine işarettir.
# Saniyen birtakım insanlara önderlik edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise servet afiyet huzur ve sükuna yorumlanır.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda liderler ve büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza işinizin yolunda gideceğine ve bahtınızın açık olacağına delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel bir durumla karşılaşacağınıza delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 600 ( altıyüz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ahir zamanın cazibedar fitnesi nedir?Kadın, lüks hayat, rahata düşkünlük ve dünya meylü muhabbeti…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here