Rüyada tabak ve bardak görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak ve bardak görmek

Rüyada tabak ve bardak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak ve bardak görmek güzel günlerin boşa geçirildiğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de İslama pek sıcak bakmadığınıza işarettir.
# Saniyen durumunuzu insanlardan gizlemeyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise korku ve endişe içinde olacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya eşinizin bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hizmetinizde çalışan işçilerin sizden rahatlık ve kolaylık göreceğine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 341 ( üçyüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1136 – İbnu'l-Müseyyeb rahimehullah anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm ashâbının radıyallahu anhüm arasında otururken, bir adam Hz. Ebu Bekir'e hakaretâmiz sözler sarfederek cefa verdi. Ancak Hz. Ebu Bekir radıyallahu anh adama karşı sükût etti. Adam ikinci sefer aynı şekilde hakaret ederek eziyet verdi. O yine sükût etti. Adam üçüncü sefer de eziyet verince Hz. Ebu Bekir adama hak ettiği cevabı vererek intikamını aldı. Bunun üzerine Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm hemen kalktı. Hz. Ebu Bekir:"Ey Allah'ın Resûlü, yoksa bana darıldınız mı?" diye sordu."Hayır" dedi. "Ancak semadan bir melek inmiş, sana söylediklerini tekzib ediyordu. Sen intikamını alınca melek gitti, şeytan oturdu. Bir yere şeytan oturdu mu ben orada duramam. "Ebu Dâvud, Edeb, 49 (4896, 4897).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here