Rüyada tabak ve bardak kırmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak ve bardak kırmak

Rüyada tabak ve bardak kırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak ve bardak kırmak hastaysanız, hastalığınızın uzayacağına, birileriyle konuştuğunuzu görmek ise, bu hastalıktan çabucak kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de emanettar biri olacağınıza ve borcunuzu ödeyeceğinize işarettir.
# Saniyen hastalar için ölüme, zenginler için başarıya ve fakirler için kötü şansa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve büyüklük kazanacağınız bir işe yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya islerinizin yolunda gideceğine delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu veçhe ile tabir olunur: a) Sultan ve onun makamı , b) Medrese hocaları , c) Alimler ve fıkıh bilginleri , d) Kadri yüce bir kadın.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 255 ( ikiyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1753 – Hz. İbnu Mes'ud radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm duayı üç kere yapmaktan, istiğfarı üç kere yapmaktan hoşlanırdı."Ebû Dâvud, Salât 361, (1524).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here