Rüyada tabak yemek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak yemek

Rüyada tabak yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak yemek korktuğu şeyden emin olmaya ve kurtuluşa delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de soyunuzdan, ileride ihtişam sahibi olacak bir çocuk dünyaya geleceğine işarettir.
# Saniyen duanızın kabul olacağına ve düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yaptığınız günahlardan dolayı tövbe edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya yetim malı veya emanet bir malı yemekle tâbire şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sermayenin elden gideceğine delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 365 ( üçyüzaltmışbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tabiinin büyüklerinden Zeyd bin Eslem rivayet ediyor:“Bir defasında Halife Hz. Ömer (r.a) su istedi. Kendine bal şerbeti ikram ettiler. Hz. Ömer (r.a):"Bu ikramınız çok güzel, ama ben, ahirette bunların aslına, gerçeğine kavuşmak için, dünyada bu lezzetleri, terk ettim" diye buyurmuştur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here