Rüyada tabak yıkamak görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tabak yıkamak görmek

Rüyada tabak yıkamak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabak yıkamak görmek faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamında yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de hizmetçinizin ordu görevlilerinden asilzade biri olduğuna işarettir.
# Saniyen gördüğünüz yerin ahiret yurdu olduğuna ve ecelinizin yaklaştığına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise arzu ettiği bir kadına kavuşmaya işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda hayır, bereket, izzet ve bahta işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi giden işlerin bozulması delâlettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 389 ( üçyüzseksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gaflet uykusundan uyanmayı ölüm anına (son nefese) kadar geciktirenler ahirette çok pişmanlık duyacak, çok azap göreceklerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here