Rüyada tabakta elma görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada tabakta elma görmek

Rüyada tabakta elma görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabakta elma görmek iyi bir ilerleme kaydedeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuğunuzun öleceğine işarettir.
# Saniyen içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iyiye DOĞRU değişecek demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise aklınızın zail olacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için ticaretten elde edeceğiniz bol miktarda kazanca işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için önünüze çıkan engelleri tüm gücünüzle geride bırakacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 846 ( sekizyüzkırkaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4395 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a "Ehl-i Beyti'nden hangisini en çok seviyorsun?" diye sorulmuştu."Hasan ve Hüseyin!" diye cevap verdi. Hz. Fatıma radıyallahu anha'ya:"Benim oğullarımı bana çağır!" emreder, onları getirip koklar, kucaklardı."Tirmizi, Menakıb, (3774).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here