Rüyada tabakta fındık görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tabakta fındık görmek

Rüyada tabakta fındık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tabakta fındık görmek kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ilim ehliyseniz, saygınlığınızı yitireceğinize ve işlerinizin bozulacağına işarettir.
# Saniyen çirkin bir işle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğine tabir olunur.
# Ünlü düşünür Sehl bin Bişr tabirinde bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların İslama riayet etmediklerine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için karşınızda güçlü kuvvetli kimselerin bulunduğuna ve düşmana karşı zafer kazanmaya alâmettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 197 ( yüzdoksanyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4465 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Şayet Ensar bir vadiye veya geçide sülûk etse ben de mutlaka Ensar'ın gittiği vadiye ve geçide sülûk ederim. (Eğer hicret olmasaydı ben Ensâr'dan biri olurdum.)"Ebu Hüreyre der ki: "Ona annem ve babam feda olsun. Bu sözüyle haddi aşmış, Ensarın hakkından fazlasını onlara vererek zulmetmiş değildir. Zira onlar O'nu barındırdılar ve O'na yardım ettiler veya bir başka kelime ile ifade edilecek yardımlar yaptılar. Mallarıyla kendisine ve Ashabına muâvenette bulundular."Buhari, Menakıbu'l-Ensar 2, Temenni 9.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here